Miroslava Pavlović

miroslava pavlovićMiroslava Pavlović rođena je 1951. godine u Ludini, gdje završava osnovnu školu.  Gimnaziju je završila u Kutini, a diplomirala je na Višoj upravnoj školi u Zagrebu.
Slikarstvom se izrazitije bavi posljednjih desetak godina i to izrazito nakon odlaska u mirovinu.  Bila je polaznica likovne radionice u klasi prof. Dubravka Lepeja u Pučkom otvorenom učilištu u Zagrebu, treća životna dob.
Imala je dvije samostalne izložbe i to u Galeriji Pučkog otvorenog učilišta u Zagrebu i Domu umirovljenika u Kutini.  Izlagala je i na 30-tak skupnih izložbi, a sudionica je i nekoliko likovnih kolonija.  Svojim radovima sudjelovala je u mnogim dobrotovornim donacijama.
Članica je udruženja slikara „Moslavački krug“ Popovača i Udruge „KLIK“, udruženja slikara kutinskog likovnog kruga.

Adresa: Kutina, Kutinska lipa 17
Telefon: 044/630 459

miroslava pavlović - iris miroslava pavlović - makovi miroslava pavlović - mrtva priroda

miroslava pavlović - pogled kroz park miroslava pavlović - putovanje u nepoznato miroslava pavlović - sjećanje